Posted on

Biznes i przemysł — Akcesoria szkolno-naukowe i przedmioty zawodowe

Bezpieczeństwo w pracy jest najważniejsze. Prowadząc firmę obowiązkiem każdego właściciela, jest dbanie o wizerunek marki i bezpieczeństwo pracowników. W naszym asortymencie mamy sprzęt i akcesoria ratownicze w postaci np.: środków ochrony osobistej, butów robotniczych kamizelek czy okularów roboczych i przyłbic spawalniczych.

Dzięki nam przedsiębiorstwa zyskują możliwość zakupu produktów zaliczanych do tzw. informacji wizualnej. Tworzą ją biurkowe stojaki informacyjne z pleksi czy też różnego rodzaju tabliczki informacyjne przydrzwiowe i trójkąty bezpieczeństwa.

Badania naukowe i laboratoryjne — pomoce do pracowni chemiczno-fizycznych

W dziale biznes i przemysł mamy dla szkół różnego rodzaju akcesoria do pracowni chemicznych czy też przydomowych warsztatów. Posiadamy nie tylko zestawy laboratorium cyfrowego marki CHEMPRO, ale także czujniki do pomiaru stężenia dwutlenku węgla, spirometry czy też fotobramki, dynamometry.

Biorąc pod uwagę szkoły, przygotowaliśmy ofertę zestawów do chemii organicznej nieorganicznej, modele wiązań chemicznych oraz zestawy do mechaniki wraz z nowoczesnymi stołami laboratoryjnymi.

Reklama i marketing — pomoc w identyfikacji firmy

Z naszej bazy stworzonej przez ponad 600 sklepów z 8 krajów korzystają zarówno klienci indywidualni, placówki oświatowe, jak i klienci biznesowi. Dbamy o dostęp do nowoczesnych form reklamy takich jak potykacze w różnych wariantach rozmiaru, teleskopowe ścianki bannerowe, czy też wymienne kasety roll-up, pozwalające w prosty sposób przywrócić pełną sprawność posiadanym w firmie standom reklamowym. Dzisiejsze potrzeby działań marketingowych wewnętrznych to także stojaki na ulotki, jak również przenośne systemy prezentacyjne pozwalające na szybką organizację przestrzeni targowych, wraz ze sprawdzonymi stojakami informacyjnymi, czy też słupkami odgradzającymi z taśmą ułatwiającą kierowanie ruchem pieszym w hotelach, muzeach, teatrach czy restauracjach.